Sepetimx

Alışveriş sepetiniz boş!

Teslimat ve İade Şartları

Teslimat Şartları

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Belirtilen kargo limiti altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız.
· Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

· Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz..
 
İade Şartları
  Kişiye Özel olarak üretilen ürünlerde (kusurlu ürünler hariç) iade  hakkı bulunmamaktadır. Tasarımı tarafımızca yapılmış tüm ürünleri, 14 gün içerisinde koşulsuz olarak iade edebilirsiniz.
 
  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları tüketici hakları çerçevesindedir. Satın alınan ürün orijinal halde (tekrar satışa uygun), şartlara da uygun olarak 14 gün içerisinde tarafımıza herhangi bir neden göstermeksizin iade edilebilir.  Bir haftadan sonra ki bu tarz iade talepleri dikkate alınmayacaktır. İadelerde kargo masrafları tamamen müşteriye aittir. Ödemeli kargolar kesinlikle kabul edilmeyecek, teslim alınmayacaktır. İade edilen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecek uygun ise geri ödeme sonucun müşteriye bildiriminden itibaren en geç 24 saat içerisinde yapılacaktır. Geri ödemede firmamızın karşılamış olduğu banka aracılık, kargo gibi masraflar düşülecektir.
· Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz


Ödemeler:
· Ödemelerinizi sitemizde belirttiğimiz (kredi kartları, banka havalesi ve paypal) ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz.
· Havale ile ödemelerde sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
· Havale işlemleri sırasında ilgili kurum tarafından talep edilebilecek "masraf" vb ücretlerin karşılanması tamamen müşteriye aittir.
· Ödeme işlemini yaparken Sipariş Numarasını mutlaka belirtiniz.

 hediyefuari.net'ten alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.